Bu yaz, ailemizde sonsuza dek sahile aşık olduğumuz yaz olarak anılacak. Geçmişte, Toby huzursuz hissediyordu, Anton çok az görünüyordu, çok sıcak oldum ve Alex hepimizden rahatsızdı. Ama bir şekilde bu yıl her şey tıklandı. Queens’deki Rockaway Plajı’nın muhteşemliğini keşfettik, bu bizden bir saatten daha az bir zamanda uzak bir dünya hissediyor.

Bunun bir nedeni, ne paketleyeceğimizi çözmemiz. Tüm fark yarattı. Bir plaj çadırı ve iki sandalye getiriyoruz, çocuklar etrafta sıçrarken Alex ve ben rahatlayabiliriz. Ayrıca, Anton için yüzdürme bir mayo (bunlarla Yemin ederim; bebekler için çok iyi çalışırlar) ve kağıdı iki saniyede ince ve kuru olarak katlayan Türk havluları.

Plajdaki diğer ebeveynlerden de numaralar öğrendik. Beşi bir anne bana sırrını anlattı: O girişte hemen gerçek bir kürek ile dev bir delik kazıyor. (Bu, yukarıdaki fotoğraftaki el işidir.) O zaman, çocukları onları izlerken ve kitabını okurken, her zaman mutlu bir şekilde oynayacaklar. Genius!

Ve bir okuyucu, Maureen, bize günün sonunda kendinize serpme bebek pudrasının yapışkan kumun derhal düşmesini sağlayacağını söyledi. Bunu hiç duymamıştım! (Bunun yerine, dairemiz genellikle bir hafta sonra kumla kaplıdır.)

Beş hafta daha yaz var ve plaja her zaman sadece bir banyo havlusu getirip gidebilecek olsanız da, Griswolds gibi nasıl toplanacağınıza dair küçük bir rehber:

Plaj Paketleri Listesi

Disket Sun Şapka

Plaj Paketleri Listesi

Vintage ilham mayo

Plaj Paketleri Listesi

Dev Haftasonu Çantası

Plaj Paketleri Listesi

Sırt çantasına katlanan sandalye

Plaj Paketleri Listesi

Kapüşonlu Türk Havluları
(Artı, yetişkinler için havlular)

Plaj Paketleri Listesi

İnek Plaj Çadırı

Doğal Dudak Yağı

Plaj Paketleri Listesi

BKR Cam Su Şişesi

Plaj Paketleri Listesi

Beach Vücut Yağı (daha sonra yatıştırıcı cilt için)

Plaj için ne paketlersin? Bu listeye ne ekler veya listeden çıkarırdınız? Not: Sevdiğiniz bir mayo (özellikle tek parça) var mı? Onlarca yıllık beyaz bikinimden geçmeye hazırım. 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here